Emoce a jak s nimi pracovat

emotions-371238_1920Jsme s nimi každý den v kontaktu. Jsou pro nás důležité. Díky nim cítíme a prožíváme. Pomáhají nám uvolnit se i být ve střehu. Emoce se týkají každého z nás. Jak často je dáváte najevo? Co na to Vaše okolí? Jak se při tom cítíte? Prohlubte si vědomosti a přijďte si popovídat o svých emocích. Zmapujte je a lépe prozkoumejte. Nebojte se s nimi pracovat.

Těšíme se na Vás v úterý od 17 do 20 hodin v prostorách Global Management Studio s.r.o. na adrese Slovákova 2, Brno. Termín kurzu bude upřesněn. 


rezervujte jeste dnes

Dozvíte se:

 • co vlastně je lidská psychika
 • jak rozpoznat a správně pojmenovat své emoce
 • jak působí emoce na naše rozhodování
 • co ovlivňuje naše city a jak s nimi pracovat
 • jak se naučit vnímat emoce u druhých
 • jak sdílet to, co cítíme

Zkusíte si:

 • Zrak: Emoce
 • Sluch: Bylo nebylo
 • Čich: To to voní
 • Chuť: Lov na sladkosti
 • Hmat: Prstem po zádech

Sledujte nás na sociálních sítích:

 facebook       instagram     twitter
nas tip - VRozpomeňte se na věci, u kterých jste se bavili jako děti ve škole s kamarády či doma se sourozenci. Jaké pocity ve Vás tyto vzpomínky vyvolají? Přijďte se odreagovat a pobavit. Příhodný čas je vždy. Kterým zážitkem začnete?

Přijďte s námi žít a tvořit všemi smysly.

 

Zrak: Emoce

Šest základních emocí zná každý. Zkuste svůj obličej podrobit pokusu, kdy se za sebou zatváříte vesele, smutně, překvapeně, znechuceně, ustrašeně a rozhněvaně. Sledujte, jak se mění Vaše mimika i to, co cítíte uvnitř sebe.

vite ze vztahy Víte, že abstrakce je jedna z forem kreativity, které rozumí lidé na celém světě. Stejně tak, jako základním 6 emocím. Je jedno, zda se setkáte s eskymákem, indiánem, Francouzem nebo Rusem, vždy poznají, když se budete cítit šť


Sluch: Bylo, nebylo…

Pohodlně se usaďte, zavřete oči a poslouchejte. Vyprázdněte svoji mysl a naplňte ji milými představami, které ve Vás vyprávění probudí. Nechejte se naším příběhem pobavit i inspirovat.


Čich: To to voní!

Vůně ovlivňují naši náladu, evokují emoce, působí proti stresu, jsou schopny v těle spouštět léčebné procesy. Zavítejte do světa parfémů. Navštivte náš workshop a nasávejte jejich jedinečné aroma.

vite ze vztahyVíte, že některé druhy tulipánů mají svá jména – nesou jména známých osobností např. pr. Kennedy, Sir Winst. Churchill.


Chuť: Lov na sladkosti

Je libo něco dobrého na zub? Stojíte na startu. Máte zavázané oči hedvábným šátkem a přímo před Vámi je umístěna prádelní sňůra, na které visí gumoví medvědi, čokoládové pralinky a lízátka všeho druhu. Po zdolání krátké překážkové cesty může být tato drobná sladká odměna Vaše. Tak tedy do toho…

vite ze vztahyVíte, že první nejdražší čokoláda na světě je přes sto let staré balení, které si vzal britský polárník Robert Scott na svou první expedici na Antarktidu. Čokoláda v originálním balení se v roce 2001 vydražila za 687 dolarů.


Hmat: Prstem po zádech

Verbální komunikace není jediný způsob, jak si něco sdělit. Potěšte svého přítele, kamaráda, kolegu, dceru, syna milým vzkazem za pomocí hmatu. K tomu nám výborně poslouží hra, kterou jsem nejen jako dítě milovala. A co vy? Usínáte blahem, když Vám někdo jezdí prstem po zádech?
vite ze vztahyVíte, že kůže na zádech má 10 hmatových receptorů na centimetr čtvereční? Představte si, jak citlivé jsou Vaše rty a prsty, na kterých je 300 hmatových receptorů na centimetr čtvereční.


Cena jednoho kurzu je 349 Kč. Přivedete-li si parťáka 299 Kč.

Sledujte nás na sociálních sítích:

 facebook       instagram     twitter

Rezervujte si místo:

Zadejte Vaše jméno a e-mailovou adresu a my Vám potvrdíme rezervaci. Děkujeme.

Vaše jméno (vyžadováno)

Vaše e-mailová adresa (vyžadováno)

Leave a Reply