Jak být produktivní

notebook-1289220_1920Produktivita. Dokola omílané téma naší doby. Každý chce být produktivní. Po každém je produktivita vyžadována. Být produktivní už je tak nějak základem slušného chování. Jak ale najít ten správný vzorec, který Vám pomůže dosáhnout maximální produktivity? Jak se motivovat k tomu, abyste podávali stále lepší výkony? Jak se z toho “nezbláznit”? Nemusíte hledat svou produktivitu sami, ani vymýšlet postupy, které už jsou vymyšlené! Přijďte načerpat inspiraci a vyzkoušet si, co na platí na Vás.

Těšíme se na Vás v úterý od 17 do 20 hodin v prostorách Global Management Studio s.r.o. na adrese Slovákova 2, Brno. Termín kurzu bude upřesněn.


rezervujte si misto jeste dnes

Dozvíte se:

 • co je to produktivita
 • jaké jsou zásady při určování dlouhodobých cílů
 • jak produktivita souvisí s motivací
 • jak tuto motivaci podněcovat a dále s ní pracovat
 • jak ji využívat ve svůj prospěch
 • jak pracovat efektivně a ve svém výkonu dosáhnout maxima
 • jak nám k tomu může pomoci plánování
 • jak kvalitně odpočívat

Zkusíte si:

 • Zrak: Slunce
 • Sluch: Hrací strojek
 • Čich: Hřebíček
 • Chuť: Linecké
 • Hmat: Mozaika

 

Sledujte nás na sociálních sítích:

 facebook       instagram     twitter


nas tip - OR Pořiďte si malý zápisník s tužkou a mějte jej při sobě. Zaznamenejte si všechny záměry, které Vás napadnou během dne. Později se k nim vrátíte.

 Přijďte s námi žít a tvořit všemi smysly.

 

Zrak: Slunce

Ranní ptáče, dál doskáče. Nakreslete či namalujte svůj osobní, sluncem zalitý obrázek či obraz. Techniku i použitý materiál necháme na Vás!

vedeli jste ze   Víte, že při transplantacích rohovky se u lidí jako náhrada používá rohovka z oka žraloka? Svojí stavbou se totiž nejvíce podobá lidské rohovce.


Sluch: Hrací strojek

Během dne má každá činnost i úkol své místo a čas. Podobně jako hrací strojek, který má drobné mechanické součásti umístěny na válečku, dle pevně daného řádu. Jen díky tomu se pak může rozeznít líbivá melodie. Poslechněte si ji u nás na workshopu.

vedeli jste ze

Víte, že hrací strojky patřily k oblíbené zábavě našich předků  už v 18. století?


Čich: Hřebíček

Máte radost z nově objeveného. Uhodili jste takzaně hřebíček na hlavičku. Gratulujeme. Přivoňte si k tomuto drobnému koření se silným aroma.

vedeli jste zeVíte, že rozkousaný hřebíček dříve fungoval k osvěžení dechu?žralok cítí jedinou částici krve v půl miliardě částic vody?


Chuť: Linecké

Pěstujte pozitivní návyky. Jak? Třicetkrát dokola a za sebou zopakujte Vámi vybranou činnost. Pochutnejte si na čerstvém, rybízovou marmeládou potřeném, lineckém kolečku.

vedeli jste ze

Víte, že Zemanova kavárna a cukrárna je nejdéle a bez přestávky fungující kavárna v Brně?


Hmat: Mozaika

I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem. Dosažení menších cílů je součástí cesty k těm větším. Poskládejte si dřevěnou mozaiku. Nechť jednotlivé kusy do sebe krásně zapadnou.
vedeli jste ze Víte, že ve starověkém orientu a v antice (v Řecku od 6. století př. n. l., v Římě zejména ve 2. a 3. století) se užívalo kamenné mozaiky nejvíce k výzdobě podlah? 


Cena jednoho kurzu je 349 Kč. Přivedete-li si parťáka 299 Kč.

Sledujte nás na sociálních sítích:

 facebook       instagram     twitter

Rezervujte si místo:

Zadejte Vaše jméno a e-mailovou adresu a my Vám potvrdíme rezervaci. Děkujeme.

Vaše jméno (vyžadováno)

Vaše e-mailová adresa (vyžadováno)

Leave a Reply