Jak být týmovým hráčem

team-1381084_1920Jeden za všechny, všichni za jednoho. Tak by se dala jednoduše definovat týmová práce. Pracovat v týmu je dnes běžné v každé větší firmě. Někdy se podle schopnosti pracovat v týmu měří konkurenceschopnost celé firmy. Proto personalisté při pracovních pohovorech často kladou otázku: Jste týmovým hráčem? A na Vaší odpovědi mnohdy závisí Váš úspěch. Co tedy opravdu znamená být týmovým hráčem? Jak se jím stát? Přijďte si jak teoreticky, tak prakticky vyzkoušet, jak být týmovým hráčem. Jaká to má úskalí, jaké výhody. Odnesete si cenné zkušenosti, které v této době rozhodně zúročíte.

Těšíme se na Vás v úterý od 17 do 20 hodin v prostorách Global Management Studio s.r.o. na adrese Slovákova 2, Brno. Termín kurzu bude upřesněn.


rezervujte si misto jeste dnes

Dozvíte se:

 • čím je charakteristická práce v týmu
 • bez jakých vlastností se co by týmový hráč neobejdete
 • jak správně odhadnout své schopnosti
 • jak zodpovědně přistupovat k dílčím úkolům
 • jak zefektivnit svoji práci
 • jak říci ne
 • jak přenechat část práce povolanějším

Zkusíte si:

 • ZrakStrom
 • Sluch: Poslech relaxační hudby
 • Čich: Výroba koupelnových bomb
 • Chuť: Smoothie
 • Hmat: Líčení

 

Sledujte nás na sociálních sítích:

 facebook       instagram     twitternas tip - PPusťte si svůj oblíbený hudební kus a tančete. Sami, v páru, společně s dětmi…
 

Přijďte s námi žít a tvořit všemi smysly.

 

Zrak: Strom

Barvami a štětcem, pastelkami, voskovkami či tužkou – vytvořte strom. Má mnoho podob…

otaznik_prace   Víte, že oči jsou druhým nejsložitějším orgánem lidského těla, hned po mozku?


Sluch: Poslech relaxační hudby

Nechejte se unášet libými tóny a dopřejte odpočinek svým unaveným smyslům.

otaznik_praceVíte, že v celém frekvenčním spektru každého tvora existuje oblast, ve které je sluchové ústrojí nejcitlivější? U člověka je to od 1 000 – 3 000 Hz. Není náhodou, že v této frekvenci vydáváme signály, které jsou pro nás životně nejdůležitější, jako je dětský pláč nebo volání o pomoc.


Čich: Výroba koupelnových bomb

Ve vodě se pomalu rozpouští, vydává šustivý zvuk a uvolňuje jemné aroma. Připravte si oživení pro svoji večerní lázeň a vyrobte si voňavou kouli.

otaznik_praceVíte, že mezi rybami a parybami mají nejlépe vyvinuté čichové orgány a nejjemnější čich žraloci? Cítí ve vodě savčí krev již při koncentraci 1:100 milionů.


Chuť: Smoothie

Vychutnejte si koncert dokonalé harmonie chutí. Namíchejte si výživný, zdravý, hustý krémový koktejl z čerstvého ovoce a zeleniny.

otaznik_prace

Víte, že doporučená denní dávka vlákniny je asi 35 gramů? Můžeme ji získat tím, když do svého jídelníčku zařadíme 400 – 500 gramů syrové nebo tepelně upravené zeleniny.


Hmat: Líčení

Zkrášlete se během našeho workshopu. Nanášejte tenkou vrstvu make-pu a vnímejte lehké doteky štětců na svém obličeji i dekoltu. A pro pány máme příjemnou péči krémy.
otaznik_prace Víte, že královna Kleopatra, autorka starověké učebnice kosmetiky byla známá tím, že ráda pečovala o své tělo, a nechávala si u hodovní tabule dělat masáž nohou?


Cena jednoho kurzu je 349 Kč. Přivedete-li si parťáka 299 Kč.

Sledujte nás na sociálních sítích:

 facebook       instagram     twitter

Rezervujte si místo:

Zadejte Vaše jméno a e-mailovou adresu a my Vám potvrdíme rezervaci. Děkujeme.

Vaše jméno (vyžadováno)

Vaše e-mailová adresa (vyžadováno)

Leave a Reply