Kolik kroužků je akorát


girls-1442556_1920Trend moderní doby: minimálně 5 kroužků na jedno nebohé dítě. Jistě už jste se s tím setkali. Jak moc je pro Váš život důležitý výkon? Kladete na sebe i na své děti vysoké nároky? Zastavte se navzdory rychlému běhu dnešní doby a udělejte si na sebe vzájemně čas. Položte sami sobě i dětem dvě jednoduché otázky: Co od sebe očekává každý sám? Co od sebe očekáváme vzájemně? Určete si životní priority a některé věci zkrátka zkuste vypustit…

Těšíme se na Vás v úterý od 17 do 20 hodin v prostorách Global Management Studio s.r.o. na adrese Slovákova 2, Brno. Termín kurzu bude upřesněn.


rezervujte jeste dnes

Dozvíte se:

 • jak zhodnotit situaci
 • jak efektivně plánovat
 • jak si určit priority
 • jak se vzájemně respektovat
 • jak přijmout odlišný pohled toho druhého
 • jak do chodu věcí zapojit zbylé členy domácnosti

Zkusíte si:

 • Zrak: Kapátkem na sklo
 • Sluch: Bouřka
 • Čich: Vonné tyčinky
 • Chuť: Ostré chutě
 • Hmat: Okna jako z cukru

Sledujte nás na sociálních sítích:

 facebook       instagram     twitternas tip - DZhlédněte místo večerních zpráv Vaši oblíbenou pohádku.

Přijďte s námi žít a tvořit všemi smysly.

 

Zrak: Kapátkem na sklo

Vnášejte do svého života stále nové, pozitivní návyky i činnosti, které Vám vykouzlí úsměv na tváři. Po kapkách, pravidelně, rozvážně. Není kam spěchat. Přijďte si hrát a tvořit. K dispozici budete mít sklo, kapátka, ubrousky, mističky s ředěnou barvou a moře času vyzkoušet, co Vás napadne.

otaznik_detiVíte, že osel má oči uzpůsobené tak, aby současně viděl, kam šlape všemi čtyřmi nohami?


Sluch: Bouřka

Když je toho moc, tak je toho příliš. Neduste se, pročistěte vzduch. Vyjasněte si vzájemně svá přání a očekávání. Dejte najevo svůj názor s úctou i respektem k ostatním členům domácnosti. Zažijte bouřku v pohodlném křesle. Zavřete oči, poslouchejte a nechte se vtáhnout do děje.

otaznik_detiVíte, že v jedné venezuelské lokalitě se nachází místo s nejvíce blesky za rok? Tamní, prakticky nikdy nekončící bouře jich má na svědomí 1,2 milionu ročně.


Čich: Vonné tyčinky

Nebraňte sobě ani ostatním v rozletu. Přijměte pozvání a vydejte se po stopách exotických vůní. Zhluboka dýchejte. Která se Vám zamlouvá nejvíce?

otaznik_detiVíte, že žebra každého člověka se pohybují 5 000 000x za rok – s každým vdechnutím.


Chuť: Ostré chutě

Relaxujte a nechejte se unést do světa rozmanitých chutí. Vyzkoušejte oříšky a lupínky, obalené v pikantním koření různých barev a druhů.
otaznik_detiVíte, že ohnivé chilli papričky obsahují látku, která se jmenuje capsaicin – alkaloid podporující krevní oběh a mající pozitivní účinek na krevní tlak?


Hmat: Okna jako z cukru

Trpělivost a preciznost se vyplácí v každé životní situaci. Trénujte je společně s námi. Vystřihněte si během našeho workshopu líbivou dekoraci pro radost svoji i kolemjdoucích.

otaznik_detiVíte, že lidský prst dokáže rozeznat předměty velké pouhých 13 nanometrů? Pokud byste měli prst velikosti zeměkoule, rozeznali byste hmatem automobil.


Cena jednoho kurzu je 349 Kč. Přivedete-li si parťáka 299 Kč.

Sledujte nás na sociálních sítích:

 facebook       instagram     twitter

Rezervujte si místo:

Zadejte Vaše jméno a e-mailovou adresu a my Vám potvrdíme rezervaci. Děkujeme.

Vaše jméno (vyžadováno)

Vaše e-mailová adresa (vyžadováno)

Leave a Reply