O nás

O kurzování

Kurzování jsou jednodenní či dvoudenní zážitkové workshopy pro skupiny o 8-12 lidech, jejichž náplní je tvorba, kvalitní informace a sdílení. Jejich cílem je radost z prožívání. Každý workshop provázejí činnosti a každá stimuluje právě jeden lidský smysl. A právě díky tomuto spojení se pro Vás nově nabyté informace stanou nezapomenutelnými. Vybrané aktivity s námětem workshopu vždy souvisejí a doplňují jej. Díky tomu máte možnost pohlédnout na vybrané téma z jiného úhlu než doposud a nalézat neotřelá řešení. Zároveň získáte jednoduchý návod, jak zážitkové činnosti použít v praxi, při řešení nejrůznějších životních situací.

O lektorovi

12773205_10204556743793693_1744396195_o (1)Jmenuji se Daniela Kraydlová, narodila jsem se v roce 79, žiji a působím v Praze a Brně. Dlouhou dobu jsem se zabývala komunikací s lidmi v komerční sféře, ale postupně jsem se stále více zaměřovala na individuální pomoc lidem a orientovala se stále více na psychoterapii a to jak racionální přístup, tak hypnoterapeutickou práci. V tuto chvíli působím jako psychoterapeut, kouč, konzultant a lektor.

Mezi náplň mojí práce patří individuální terapeutická práce, skupinové terapie, tvorba a vedení kurzů a seminářů zaměřených na komunikační a manažerské dovednosti, příprava a zpracování týmových aktivit, evaluace pracovních skupin a týmů, tvorba a implementace rozvojových a motivačních plánů ve firmách a podpora lidí v oblasti osobního rozvoje (ať již v soukromé či pracovní rovině).