O workshopu Syndrom vyhoření

Včerejší večer jsIMG_20170307_182452me věnovali workshopu na téma Syndrom vyhoření. Toto téma je v poslední době velmi aktuální a je tedy dobré vědět, jak se můžeme tomuto nepříjemnému stavu vyhnout. A protože na každého funguje něco jiného, dostali jsme opět spoustu tipů, které můžeme začít uplatňovat v našem životě a sami si vyzkoušet, které pro nás fungují nejlépe.

A máme jeden tip i pro Vás! Určitě nebude pro nikoho překvapením, že v rámci diskuze o syndromu vyhoření přišel na řadu odpočinek. Odpočinek je totiž velmi důležitou aktivitou, kterou můžeme syndromu vyhoření zabránit. Druhů odpočinku je mnoho a momentálně nejpopulárnějším je odpočinek aktivní, a proto jej většina z nás praktikuje. I když bychom třeba rádi jen tak lenošili, společnost nás neustále tlačí k nějaké aktivitě. Nebojte se najít tu správnou rovnováhu ve Vašem odpočinku! Odpočívejte aktivně, ale nezapomínejte i na odpočinek od veškerých aktivit – někdy je to také potřeba, nemyslíte?
Pokud se s námi chcete vzdělávat již 21.3. 2017 od 17 do 20 hodin pořádáme workshop na téma Nasloucháme si, kde probereme naše mezilidské vztahy a komunikaci v nich. Najdete nás v prostorách firmy Global Management Studio s.r.o. na adrese Slovákova 2 v Brně. Těšíme se na Vás!

Leave a Reply