Syndrom vyhoření


despair-513530_1920Syndrom vyhoření je populární pojem, který slyšíte denně kolem sebe. Možná jste ho už i u někoho viděli. Pokud ano, víte, že zde jdou všechny žerty stranou. Ale syndromu vyhoření předchází dlouhá cesta plná únavy, přetížení, napětí a nespokojenosti. A může se týkat kohokoliv z nás. Vás také! Pracujete stále více a přináší Vám to stále menší potěšení? Nic nestíháte, i když jedete naplno? Stres, únava, konflikty – to vše je u Vás na denním pořádku? Naučíme vás, co s tím. Začněte si znovu cenit sami sebe! Začněte přistupovat pozitivně k sobě i ke svému okolí. Udělejte tlustou čáru za stereotypním životem a naučte se s námi opět radovat z maličkostí a získávat novou energii den za dnem.

Těšíme se na Vás v úterý od 17 do 20 hodin v prostorách Global Management Studio s.r.o. na adrese Slovákova 2, Brno. Termín kurzu bude upřesněn. 


rezervujte jeste dnes

Dozvíte se:

 • jak rozeznat začínající syndrom vyhoření od běžné únavy
 • jak načerpat novou energii
 • jak říkat svému okolí jasné NE
 • jak si udržet nadšení v práci
 • jak přijímat neúspěch
 • jak si najít čas na sebe a své koníčky.
 • jak pozitivně přistupovat k sobě a svému okolí

Zkusíte si:

 • Zrak: Práce s vodou a barvami
 • Sluch: Naslouchání ptačímu zpěvu
 • Čich: Aroma pro krásné vzpomínky
 • Chuť: Spojení netradičních chutí
 • Hmat: Lidská opora

 

Sledujte nás na sociálních sítích:

 facebook       instagram     twitter


nas tip - OR Hýčkejte se pravidelně a dělejte si radost. Oprašte staré kontakty a zajděte na víno s kamarádkou, kamarádem. Domluvte si sezení u kadeřníka, zajděte na masáž či s rodinou do cukrárny.

 Přijďte s námi žít a tvořit všemi smysly.

 

Zrak: Práce s vodou a barvami:

Líbí se Vám rozpíjení barev a jejich vpíjení se do sebe? Čarujte s barvou a dovolte si zapomenout na mrzutosti všedních dní. Přeneste své pocity na papír a vykouzlete nezapomenutelný zážitek.

vedeli jste zeVíte, první člověk s modrýma očima žil před 6 až 10 tisíci lety?


Sluch: Naslouchání ptačímu zpěvu:

Uzavírá se jedna životní etapa? Je třeba jít dál? Ztište se a nechejte moudrou přírodu promluvit. Inspirace přichází nečekaně. Zástupci ptačí říše Vás potěší rozmanitými melodiemi. Vyslechněte si tento výjimečný koncert v horizontální nebo vertikální poloze.

vedeli jste ze

Víte, že mezinárodní den ptačího zpěvu se slaví vždy první neděli v květnu. Jedná se o oslavu k příležitosti příchodu jara, kdy jsou již všichni stěhovaví ptáci zpět ve svých letních domovech a můžeme tak slyšet jejich zpěv.


Čich: Aroma pro krásné vzpomínky:

Udržujte své tělo v harmonii. Jedním z významných spouštěčů dobré pohody a příjemných vzpomínek může být vůně. Zkoušejte, která z vůní vám přinese tu nejhezčí vzpomínku a nebo při které si dokážete tu nejkrásnější vzpomínku vytvořit. Najděte pro sebe tu pravou.

vedeli jste zeVíte, že jednu kapku Vaší oblíbené vůně jste schopni cítit i v prostoru o 10 místnostech a 200 metrech čtverečních?


Chuť: Vyzkoušejte si spojení netradičních chutí:

Rozbijte svůj stereotyp. Hledejte nový rozměr u zdánlivě obyčejných věcí. Přijďte ochutnat dobře známou marmeládu v netradiční kombinaci. Rozmazlujte své chuťové buňky a oslaďte si život.

vedeli jste ze

Víte, že marmeláda je výtvor pouze z citrusových plodů. Tedy pomeranč, mandarinka, grapefruit, citrón, limetka. Džem je vše ostatní, co obsahuje minimálně 35 gramů ovoce na 100 g výrobku.


Hmat: O někoho se opřít:

Podpora přátel a rodiny je k nezaplacení. Na cestě k novým zítřkům je někdy třeba se o někoho opřít. Umíte to? U nás na workshopu máte možnost to vyzkoušet na vlastní kůži. Těšíme se na Vás.
vedeli jste ze Víte, samotná kůže se všemi svými vrstvami – pokožka, škára a podkožní vazivo – váží asi 20 kg?


Cena jednoho kurzu je 349 Kč. Přivedete-li si parťáka 299 Kč.

Sledujte nás na sociálních sítích:

 facebook       instagram     twitter

Rezervujte si místo:

Zadejte Vaše jméno a e-mailovou adresu a my Vám potvrdíme rezervaci. Děkujeme.

Vaše jméno (vyžadováno)

Vaše e-mailová adresa (vyžadováno)

Leave a Reply