Vyjasněme si svá očekávání od začátku

man-and-woman-1255336_640Hledáte trvalý vztah a chcete do něj vkládat maximum? Jak moc dokážete být upřímní? Bojíte se hned ze začátku vyložit všechny karty na stůl? Prozradit svá přání, cíle, očekávání? Otevřít se, zvláště když partnera ještě úplně neznáte, je těžké. Nenechte se odradit případnými počátečními nezdary a vyjasněte si hned ze startu své priority. Vyhnete se tak zbytečným nedorozuměním. Těšíme se na Vás.

Těšíme se na Vás v úterý od 17 do 20 hodin v prostorách Global Management Studio s.r.o. na adrese Slovákova 2, Brno. Termín kurzu bude upřesněn.


rezervujte jeste dnes

Dozvíte se:

 • co je to vlastně být upřímný ale empatický
 • jak definovat své priority, cíle a sny
 • jak je srozumitelně sdělit partnerovi
 • jak předcházet nedorozuměním
 • jak navrhnout konkrétní řešení beze strachu
 • jak budovat kvalitní vztah

Zkusíte si:

 • Zrak: Barva a látka
 • Sluch: Zatleskej
 • Čich: Vůně dálek
 • Chuť: Hummus
 • Hmat: Pletení

Sledujte nás na sociálních sítích:

 facebook       instagram     twitter
nas tip - VBěžte na krátkou procházku i když prší. Vnímejte kapky deště dopadající na Váš deštník či pláštěnku. Dýchejte vzduch, který voní čistotou.

Přijďte s námi žít a tvořit všemi smysly.

 

Zrak: Barva a látka

Využijte textil namísto štětce. Nanášejte jím libovolné barvy na papír. Tupujte, roztírejte. Napjatě sledujte vznik neobvyklého odrazu.

vite ze vztahy Víte, že asi 6500 před n.l. v jeskyni Nehal Hemar, v Izraeli byly objeveny zbytky textilie? Byla vytvořená technikou, jež byla používána před vynálezem předení nepřerušované příze. Tato technika používala krátkých délek příze, vzájemně propletených smyčkami.


Sluch: Zatleskej

Dělejte muziku pomocí svých rukou a oddejte se rytmu..
vite ze vztahyVíte, že jeleni, srnci a další popásající se býložravci svoje slechy (uši) dokážou výborně natáčet do stran, takže neslyší zvuky jen z jednoho směru? Tahle zvířata jsou dokonce schopná v jeden okamžik natočit každé ucho jiným směrem.


Čich: Vůně dálek

Tentokrát na zaměříme na vůni čajových směsí. Která s Vámi ladí?
vite ze vztahyVíte, že že čaj se pije už 5000 let? Podle legendy je to zásluhou pokrokového císaře Shen-Nunga. Za jeho vlády bylo nařízeno z hygienických důvodů všechnu vodu převařovat. Jednou prý byli císař a jeho pobočníci na cestách a při krátké zastávce vařili vodu na osvěžení. Do kotlíku však napadaly nějaké lístky a voda se zbarvila dohněda. Nápoj všem chutnal a císař nařídil neznámou rostlinu odvézt na císařský dvůr a prozkoumat.


Chuť: Hummus

Přijďte a ochutnejte tuto arabskou pochoutku. Podáváme ji s čerstvou zeleninou.

vite ze vztahyVíte, že průměrný člověk vyprodukuje za svůj život 25 000 litrů slin? To stačí k naplnění dvou plaveckých bazénů.


Hmat: Pletení

Pánové, pletení nemusí být výhradně dámská záležitost.
vite ze vztahy 
Víte, že pletený oděv je doložen v Horním Egyptě v 6. století n. l.? Egypt je pravděpodobně též kolébkou této textilní techniky.


Cena jednoho kurzu je 349 Kč. Přivedete-li si parťáka 299 Kč.

Sledujte nás na sociálních sítích:

 facebook       instagram     twitter

Rezervujte si místo:

Zadejte Vaše jméno a e-mailovou adresu a my Vám potvrdíme rezervaci. Děkujeme.

Vaše jméno (vyžadováno)

Vaše e-mailová adresa (vyžadováno)

Leave a Reply